SÜRÜCÜ KURSUNA YAZILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR ?

Evet arkadaşlar, bu yazımızda ehliyet kursuna yazılırken nelere dikkat edilmeli, kurs tercih ederken hangi kriterlere bakmalıyız onları anlatacağım. Öncelikle sürücü kursu tercih ederken kendi eksik yanlarımızı iyi bilmeliyiz. Teorik derslerimiz zayıfsa, test sınavında sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsanız kayıt olacağınız kursa materyal bilgisi sorunuz. Kitap sağlıyor mu, online eğitim olanağı var mı gibi. Haller sürücü kursu olarak bilinçli sürücülerin teorik donanımlarının sağlam olması gerektiğini düşünüyoruz. Teorik bilgiler araç kullanırken de çok işinize yarayacaktır. Oyüzden biz ücretsiz kitap, ücretsiz online eğitim platformu ve sınav öncesi deneme testi yapıyoruz.Zaten teorik derslerdeki başarı oranımızda bizim bu konudaki hassasiyetimizi göstermektedir.

Araç kullanma noktasında ilk defa araç kullanacaksanız bir sürücü kursundan beklentiniz fiyat olmamalı vereceği eğitim olmalıdır. 100-200 tl indirim aldım diye sevinirken daha masraflı bir sürecin kapısını aralamış olabilirsiniz. Zira 16 ders direksiyon eğitimi almamışsanız ( herkes 16 derste öğrenemeyebilir kimi 10 derste kimi 30 derste) aslında indirim değil bindirimle karşı karşıya gelmişsinizdir 🙂 

Peki bir sürücü kursuna kayıt olurken hangi soruları sormalıyım ?

Araçlarınız nedir ?

Kaç ders direksiyon eğitimi veriyorsunuz?

Araçlarınız dizel mi LPG li mi ?

Araçlarınız hatchback mi yoksa büyük sedan mı?

İstediğim gün ve saatlere ders yazacak mısınız ?

En geç 3 ay içinde direksiyon sınavına girmemi garanti ediyor musunuz?

Şimdi de bizim, Haller Sürücü Kursunun cevaplarını vereyim.

1- Araçlarımız Clio dur. Türkiye de en çok kullanılan araç modelidir ve bir gün işe girerseniz firma sizin altınıza clio verecektir.

2- En az 16 ders direksiyon eğitimi veriyoruz.

3-Araçlarımız dizeldir. Stop etmesi çok zordur. Debriyajı biraz kaldırmanızla araç ileri doğru gider. Lpg ve benzinli araçlarda ise stop etme ihtimali çok daha fazladır. Unutmayın ki sınavda 2 defa stop ettirirseniz kalıyorsunuz. Ayrıca araçlarımızda yokuş kalkış desteği olduğu için rampalarda geri kaçırma ihtimaliniz bulunmamaktadır.

4- Araçlarımız hatchbaktir. Arka cam hizasında araç hizasını alarak park ederken büyük rahatlık sağlarsınız. Özellikle L Park yaparken büyük sedan araçlar ile aynı yere park ediyor olmamız bize büyük avantaj sağlamaktadır.

5-Siz hangi saatlerde müsaitseniz o saatlere direksiyon eğitimlerini planlıyoruz.Erkek-Kadın Eğitmenlerimizle eğitim olanağı sunmaktayız. 

6- DERSLERİN BAŞLADIĞI AYDAN İTİBAREN GEÇ 3 AY İÇİNDE DİREKSİYON SINAVINA GİRMENİZİ GARANTİ EDİYORUZ.

Evet sevgili Ehliyet Adayları bu yazımızda ehliyet kursuna yazılırken dikkat edilmesi gereken hususları anlattım. Bizlere merak ettiğiniz soruları 05528412726 nolu telefondan arayarak yada yazarak sorabilirsiniz.

GEREKLİ EVRAK LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ  

ARAÇLARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

                                                                                                                                            İletişim